Nabízíme individuální řešení letecké přepravy po celém světě

Letecké cargo do celého světa‎ s Multimex

Letecká přeprava nabízí nejrychlejší propojení celého světa bez ohledu na vzdálenost a velikost zásilky. Je ideální volbou pro urgentní zásilky „z domu do domu“, pro křehký nebo drahý náklad nebo zboží určené do špatně či pomalu dostupných destinací. Letecky lze přepravovat zásilky od 1 kg až po velké investiční celky.

Všeobecně se můžeme setkat s několika typy leteckých přeprav, které mají svá specifika.
 

Letecká přeprava Cargo

Tento typ přepravy je vhodný pro težší zásilky a zásilky větších rozměrů. Vyznačuje se nižší cenu v porovnání s expresní přepravou a proto je tou pravou volbou v případech, kdy preferujete nižší cenu přepravy a na dodání nespěcháte, tudíž se spokojíte se standardní dobou přepravy. Je ideální pro zásilky od cca 100 kg až do několika tun.
 

Letecká přeprava Express

Expresní leteckou přepravu využijí klienti, kteří preferují rychlou a bezproblémovou přepravu, i když si logicky většinou více připlatí. Zásilka je doručena většinou v rozmezí 24 – 48 hodin a k přepravě se využívají prémiové letecké společnosti. Služba je vhodná zejména pro balíkové zásilky do cca 100 – 150 kg.

Expresní přepravu lze poskytnout buď na zadanou adresu (door to door) či na požadované letiště určení. K přepravě lze využít i charterové lety, tedy pronájem celého letadla dle požadavků zákazníka. Specifickým typem je tzv. „ON BOARD COURIER“ přeprava, kdy zásilku operativně přepravuje osobně kurýr na pasažérském letu.
 

Letecká sběrná zásilka

Jedná se o ekonomickou variantu letecké přepravy, kdy se sdružují letecké zásilky jedním směrem a odesílají se v pravidelných intervalech na sběrných paletách či kontejnerech.

Letecká přeprava se často kombinuje s dalšími typy přeprav, ať je to námořní přeprava či silniční přeprava (Air-Sea-Road).
 

Firma Multimex spedition

je členem celosvětových organizací WWPC a Marco Polo Line sdružující na 300 společností ze 100 zemí, zabývajících se leteckou a námořní přepravou. Poskytujeme komplexní servis „door to door“ zahrnující i související služby jako je celní odbavení, pojištění zásilek či konzultace (způsob balení...).

 

Poskytujeme komplexní servis:

Z domu → na letiště

Vyzvedneme Vaši zásilku a převezeme na letiště v místě odeslání.

 

Z letiště → na letiště

Vhodným výběrem našich smluvních leteckých dopravců Vám přepravíme Vaši zásilku na jakékoliv letiště na celém světě.

 

Z letiště → přímo ke dveřím

Doručíme Vaši zásilku přímo k příjemci a budeme ho předem informovat o příjezdu zásilky na místní letiště a způsobu dopravy na místo určení.

Nabízíme i související služby: celní odbavení, pojištění zásilek, konzultace – způsob balení...

Jsme členy asociací

Kontakt

Multimex spedition s.r.o.
Jana Želivského 2200/2
130 00 Praha 3
Česká republika

 

Telefon: +420 267 267 721
Email: info@multimex.cz
IČ: 27871673, DIČ: CZ27871673