Novinky nejen z Multimexu

Sociální novinky

Výhody partnerských sítí Multimexu

Potřebujete přepravit například pouze jednu paletu a chcete se vyhnout vysokým nákladům v podobě platby za celou plochu dopravního prostředku? Využijte sběrnou službu, která vám náklady na přepravu ušetří.

Díky našemu členství v celoevropských asociacích, které se zabývají mezinárodní sběrnou službou, jsme Vám schopni zajistit kvalitní servis po celé Evropě. Ve spolupráci s našimi zahraničními partnery, jako je WWPCMarco Polo LineCTLPalletways, nabízíme přepravu od malého balíčku přes klasické paletové zboží až po různorodé atypické zboží.

Na základě Vašich požadavků zvolíme takové řešení, aby odpovídalo Vašim představám, ať už se jedná o cenu, dobu přepravy a dalších nezbytných věcí, které souvisejí s přepravou zásilky.

Každý z partnerů, kteří jsou členy jednotlivých asociací, vidí jeden společný cíl, kterým je samozřejmě spokojený zákazník. Proto se snažíme maximálně přizpůsobit požadavkům zákazníků, abychom nabízeli co nejširší portfolio služeb, což nám právě umožňuje členství v mezinárodních asociacích. Díky propojení jednotlivých partnerů jsme Vám schopni říci, kde se zásilka aktuálně nachází a předpokládaný termín doručení. V samotný den doručení jsme Vám schopni zjistit časový interval, ve kterém bude zásilka doručena, popřípadě se přizpůsobit Vašim časovým požadavkům. Ihned po doručení zásilky Vám zašleme potvrzený dodací list, čímž je celý proces přepravy ukončen.

Potřebujete dopravit zásilku do zemí, kde je nutné provést celní odbavení? Žádný problém. Ve spolupráci s našimi partnery jsme Vám schopni zajistit kompletní celní odbavení a po nezbytných celních procedurách následně zásilku doručíme. Potřebujete zásilku doručit později, než je standartní doba přepravy? Dokážeme zásilku uskladnit a poté ji doručit v požadovaném termínu. To jsou jen některé výhody sběrné služby.

Další novinkaPředchozí novinka

Poslední novinky

Spolupráce s Poczta Polska

Víte o tom, že na konci září se naši kolegové setkali se zástupci největšího polského dopravce a to Polskou poštou neboli Poczta Polska?

Jedním z bodů tohoto setkání bylo vyhodnocení dosavadní spolupráce v partnerské síti CTL - Cargo Trans Logistik AG a její další rozvoj.
Dalším důležitým bodem diskuse byl rozvoj obchodu mezi Českou republikou a Polskem včetně možnosti přímé spolupráce mezi společností Poczta Polska a Multimex Spedition. Na základě rozboru tohoto tématu se obě společnosti dohodli na přípravě přímé linky z Prahy do Vratislavi pro rok 2020, která by měla přinést zrychlení toku zboží mezi oběma státy a přinést celkovou úsporu nákladů a tím přinést pro naše zákazníky ještě lepší ceny, což považujeme za úspěch.


O dalším průběhu příprav Vás budeme informovat.

Team Multimex

 

Více informací

Valná hromada akcionářů CTL

V červnu 2019 se uskutečnila valná hromada akcionářů CTL -  Cargo Trans Logistik AG.
Místem konání valné hromady byl hotel Kloster v německém Hyadau.
Za společnost Multimex spedition se valné hromady zúčastnili Mikuláš Doubravský, prokurista a Aneta Rypotová, odpovědná za nové projekty.
Na valné hromadě, jako každoročně, došlo mimojiné ke schválení účetní závěrky společnosti za rok 2018, k odsouhlasení rozdělení zisku a ke schválení zásadních plánů na rok 2020.

Již tradičně je nedílnou součástí tohoto konání předávání certifikátů kvality za uplynulý rok, v tomto roce to bylo tedy za rok 2018. Zástupci společnosti Multimex spedition obdrželi z rukou pana P. Walter a N. Takács certifikát kvality na znamenité úrovni 97,45%, což považujeme za velký úspěch a ocenění naší kvalitní práce.

 

Více informací

Jsme členy asociací

Kontakt

Multimex spedition s.r.o.
Jana Želivského 2200/2
130 00 Praha 3
Česká republika

 

Telefon: +420 267 267 721
Email: info@multimex.cz
IČ: 27871673, DIČ: CZ27871673