Najděte si zaměstnání ve spediční společnosti

Career in forwarding company Multimex spedition

  • Administrativní pracovník/ce

    Pracovní náplň:

    · zakládání zásilek do interního systému

    · kontrola faktur

    · scanování dokumentů

    · pošta

    Požadujeme:

    · znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Word, Excel)

    · dobré organizační a komunikační schopnosti

    · chuť učit se novým věcem, aktivní přístup, samostatnost

    · základní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou (není nutná)

    Nabízíme:

    · možnost práce na plný i částečný úvazek (každý den několik hodin nebo jen některé dny v týdnu)

    · perspektivní práci v týmu mladých lidí

    · zajímavou pracovní příležitost v centru Prahy

    · dobré platové ohodnocení

    I want to apply
  • Řidič/ka skupiny B nebo C

    · rozvoz zásilek po Praze a blízkém okolí

    · pravidelná pracovní doba PO-PÁ od 08:00 do 16:30

    · vždy se vyjíždí a končí na Praze 3

    · nástup možný ihned

    Nabízíme:

    · práce na plný úvazek

    · férové jednání

    · zázemí rodinné firmy

    Požadujeme:

    · spolehlivého řidiče skupiny B nebo C

    · chuť pracovat

    · slušné vystupování

About Multimex

Multimex is a family business with traditional values. Our priorities are absolute customer satisfaction and professional attitude to work. Thanks to our flexible corporate structure, we offer unique opportunities in the field of transport, forwarding and logistics.

We are members of associations

Contact

Multimex spedition s.r.o.
Jana Želivského 2200/2
130 00 Praha 3
Czech Republic

Phone: +420 267 267 721
Email: info@multimex.cz
IN: 27871673, TIN: CZ27871673

We are certified ISO 9001:2008 in the field of international and domestic freight forwarding, warehousing and logistical support.