Najděte si zaměstnání ve spediční společnosti

Karriere in der Spedition Multimex

  • Administrativní pracovník/ce

    Pracovní náplň:

    · zakládání zásilek do interního systému

    · kontrola faktur

    · scanování dokumentů

    · pošta

    Požadujeme:

    · znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Word, Excel)

    · dobré organizační a komunikační schopnosti

    · chuť učit se novým věcem, aktivní přístup, samostatnost

    · základní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou (není nutná)

    Nabízíme:

    · možnost práce na plný i částečný úvazek (každý den několik hodin nebo jen některé dny v týdnu)

    · perspektivní práci v týmu mladých lidí

    · zajímavou pracovní příležitost v centru Prahy

    · dobré platové ohodnocení

  • Řidič/ka skupiny B nebo C

    · rozvoz zásilek po Praze a blízkém okolí

    · pravidelná pracovní doba PO-PÁ od 08:00 do 16:30

    · vždy se vyjíždí a končí na Praze 3

    · nástup možný ihned

    Nabízíme:

    · práce na plný úvazek

    · férové jednání

    · zázemí rodinné firmy

    Požadujeme:

    · spolehlivého řidiče skupiny B nebo C

    · chuť pracovat

    · slušné vystupování

Über Multimex

Multimex ist ein Familienunternehmen mit traditionellen Werten. Unsere Prioritäten sind absolute Kundenzufriedenheit und professionelle Einstellung zur Arbeit. Dank unserer flexiblen Unternehmensstruktur bieten wir einzigartige Möglichkeiten in den Bereichen Transport, Spedition und Logistik.

Lesen Sie mehr

Jsme členy asociací

Kontakt

Multimex spedition s.r.o.
Jana Želivského 2200/2
130 00 Praha 3
Česká republika

Telefon: +420 267 267 721
Email: info@multimex.cz
IČ: 27871673, DIČ: CZ27871673