Karriere

Společnost Multimex je rodinnou firmou s tradičními hodnotami. Našemi prioritami jsou naprostá spokojenost zákazníka a profesionální přístup k práci. Díky naší flexibilní podnikové struktuře nabízíme unikátní možnosti uplatnění v oboru dopravy, spedice a logistiky.

Studentské stáže

Společnost Multimex pravidelně nabízí studenstké stáže a odborné praxe. Stáží se mohou zúčastnit čeští i zahraniční studenti. Dlouhodobě spolupracujeme s Vyšší odbornou školou a Střední průmyslovou školou dopravní a také mezinárodním programem pro výměnu universitních studentů Erasmus. Se studenty se během praxe domlouváme o tom, na čem by se chtěli podílet a umožňujeme jim nahlédnout do oblastí, které je zajímají nejvíce. Více informací včetně zkušeností studentů naleznete zde.

Chcete se stát součástí našeho pracovního kolektivu?

Zajímá Vás obor přepravy zboží a logistického prostředí? Nemáme aktuálně vypsanou pozici, která by Vás lákala? Nevadí! Naše společnost funguje velice pružně a jsme schopni Vám vytvořit pozici přesně na míru. Neváhejte nám zaslat Váš životopis na emailovou adresu personalistika@multimex.cz.

 

Proč pracovat pro Multimex?

·  Prostředí mladého a vstřícného kolektivu

·  Výborná dostupnost, sídlíme v centru Prahy

·  Férové pracovní podmínky

·  Možnost získat pracovní zkušenosti v oblasti spedice

·  Spravedlivé ohodnocení

Jsme členy asociací

Kontakt

Multimex spedition s.r.o.
Jana Želivského 2200/2
130 00 Praha 3
Česká republika

Telefon: +420 267 267 721
Email: info@multimex.cz
IČ: 27871673, DIČ: CZ27871673

Jsme držitelem certifikátu managementu jakosti ISO 9001:2008 v oboru mezinárodní a vnitrostátní zasilatelství, skladování a logistická podpora.